این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
بیست و یکمین کنگره ملی و نهمین کنگره بین‌المللی زیست‌شناسی ایران

21th National & 9th International Congress on Biology
اطلاعیه شماره یازده:‌ راهنمای تهیه پوسترهای کنگره
 

توجه:
با توجه به درخواست‌های شرکت‌کنندگان محترم کنگره، فرصت بارگذاری پوستر تا فردا سه‌شنبه ساعت ۱۸ تمدید شد. خواهشمند است جهت تهیه پوستر حتما از الگوی بروز شده در وب‌سایت کنگره (در منوی اطلاع‌رسانی > فایل‌ها) استفاده شود.  نمایش عمومی پوسترها نیز از چهارشنبه ۸ صبح تا پنجشنبه ۲۲ خواهد بود.

قابل توجه شرکت‌کنندگان محترم که چکیده مقاله آنها در وضعیت پذیرش اولیه و نهایی قرار دارد:

با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته جهت نمایش تصویری پوسترهای پذیرش شده در کنگره، از شرکت‌کنندگان محترمی که مقاله آنها در وضعیت پذیرش اولیه و نهایی به صورت ارائه پوستر قرار دارد دعوت به عمل می‌آید تا فایل تصویری مربوط به پوستر خود را در الگوی ارائه شده در منوی «اطلاع‌رسانی > فایل‌ها» در صفحه اصلی وب‌سایت بیست‌ویکمین کنگره ملی و نهمین کنگره بین-المللی زیست‌شناسی ایران و با رعایت نکات زیر آماده کنند تا پس از نهایی شدن صفحه مربوطه، نسبت به بارگذاری به موقع آن اقدام نمایند:
  • تا حد امکان، از ایجاد تغییر در چیدمان و نوع و اندازه فونت‌های استفاده شده در فایل الگوی پوستر خودداری نمایید و متن، تصویر، جدول یا نمودارهای مدنظر خود را در بخش‌های مشخص شده در الگو درج نمایید. جهت راهنمایی بیشتر یک نمونه تکمیل شده پوستر نیز در بخش فوق در وب‌سایت بارگذاری شده است. تمامی متن پوستر باید در همان یک اسلاید قرار گیرد. در صورت نیاز،‌ فونت بخش منابع را یک پوینت کوچکتر کنید و اگر باز هم نیاز به فضای بیشتر بود با کوچک کردن اندازه عکس‌ها محتوا را تنها در یک اسلاید تنظیم کنید.
  • با توجه به بین‌المللی بودن کنگره، پوسترها تنها به زبان انگلیسی پذیرفته می‌شوند.
  • جهت درک بهتر پوستر لازم است یک فایل صوتی معرفی یک دقیقه‌ای به زبان فارسی و یک معرفی یک دقیقه‌ای به زبان انگلیسی نیز برای پوستر ضبط و بارگذاری شود. فایل‌های صوتی مزبور حتما با کد مقاله پذیرش شده در سامانه کاربری و همراه با اختصار "_Fa"، "_En"، نام‌گذاری گردند. درغیراین‌صورت دبیرخانه مسئولیتی در قبال ناهماهنگی های احتمالی در پخش فایل‌ها عهده‌دار نخواهد شد.
  • پس از تکمیل فایل الگو و نامگذاری آن با کد مقاله پذیرش شده در سامانه کاربری، فایل پاورپوینت را به صورت قالب تصویر JPG یا JPEG ذخیره نمایید (از طریق گزینه Save as در منوی File در برنامه پاورپوینت)  و تنها فایل عکس را در سایت بارگذاری نمایید. در صورتی که فایل پی‌دی‌اف یا پاورپوینت را بارگذاری کنید با خطای سیستم مواجه خواهید شد. به هیچ وجه با تلفن همراه خود از صفحه نمایش عکس نگیرید و ارسال نکنید.
  • اکنون با مراجعه به صفحه «راهنمای بارگذاری پوسترها در سامانه رویدادهای مجازی» نسبت به بارگذاری پوستر خود طبق راهنمای ارائه شده اقدام نمایید.
دبیرخانه بیست‌ویکمین کنگره ملی
و نهمین کنگره بین‌المللی زیست‌شناسی ایران
دانشگاه سمنان- انجمن زیست‌شناسی

نمایه شده در سیویلیکا

پوستر همایش

کنگره‌ها و کنفرانس‌های علوم زیستی

خبر ویژه: سمپوزیوم کووید-۱۹

سمپوزیم بین‌المللی مجازی تحت عنوان:

"رویکردهای زیست‌شناسی، پزشکی و علوم پایه به کووید-19"

International Virtual Symposium on the Biological, Clinical and Basic Science Approaches to Covid-19


در تاریخ ۲۲-۲۱ شهریور ۱۳۹۹ به میزبانی دانشگاه سمنان و با همکاری خانه زیست‌شناسی ایران با حضور سخنرانان برجسته ملی و بین‌المللی برگزار شده است.

اطلاعات بیشتر در وب‌سایت سمپوزیوم ارائه شده است (در اینجا کلیک کنید).
 

نمایه ISC


کد اختصاصی: ۲۲۰۸۲-۹۹۲۰۰

فایل های مورد نیاز

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.1)